שלח לנו הודעה

  צור עימנו קשר : 072-2223510
  https://www.actuaries.org.il/wp-content/uploads/2018/04/cover6-1.jpg

  Preparing for the unknown: modelling extraordinary risks

  Modelling Earthquake Risk in Israel, Modelling Tsunami Risk Worldwide and in Israel, Cyber Insurance Risk.
  overview of latest developments in catastrophe modelling, including the global insurance protection gap, analytical tools for casualty/liability insurance and modelling of terrorism and pandemics for the purposes of life insurance.

  אגודת האקטוארים קיימה כנס בנושא מידול סיכוני קטסטרופות, הכנס התקיים במרכז הכנסים של הבורסה לניירות ערך. הכנס נערך בשיתוף עם חברת Verisks ו AIR אשר שלחו מומחים מהמשרד בלונדון. זהו כנס השני שנעשה בשיתוף פעולה עם ו- AIR כאשר הקודם התרחש ב 2012 בכנס הוצגו שיטות מידול של סיכוני רעידות אדמה, צונמי, סייבר וכן מערכות מתקדמות לניהול תביעות. ההרצאות נתנו התייחסות למידול הסיכונים הללו בישראל אך גם נתנו תמונה גלובלית רחבה יותר. המרצים הציגו את חזית הטכנולוגיה והמודלים בסיכונים אלו אשר כוללים בסימולציות מתקדמות וניצול מסדי נתונים חיצוניים על מנת להעריך את החשיפות והסיכונים. בנוסף, הוצגה מערכת ה Touchstone למידול קטסטרופות ומערכת ה PICAS לניהול אוטומטי של תביעות.
  בכנס השתתפו מעל ל-160 אנשים, הקהל היה מגוון וכלל לא רק אקטוארים אלא גם מנהלי סיכונים, חתמים ומנהלי ביטוח משנה ממרבית החברות מהענף והמגזר הציבורי.