סיכום דיון פורום שווי הוגן - וועדת וינוגרד

ת. עדכון 8.1.2017 10:56
 
הפורום, בייסודם של פרופ' אמיר ברנע, הדיקן המייסד של בית ספר אריסון למנהל עסקים, ורו"ח שלומי שוב, ראש תכנית חשבונאות וסגן דיקן בית ספר אריסון למנהל עסקים, הוקם במסגרת התכנית בחשבונאות של בית ספר אריסון למנהל עסקים במרכז הבינתחומי הרצליה.

 

הפורום כולל מומחים מובילים מהאקדמיה ומהפרקטיקה בתחומי החשבונאות הפיננסית, הכלכלה והמימון וכן משתתפים בו נציגים של מדווחים, אנליסטים וגופי הרגולציה הפיננסית בישראל.

 

חברי הפורום מייצרים אינטגרציה מחשבתית ופורה הבאה לידי ביטוי במספר מישורים: חיבור בין אקדמיה לפרקטיקה, חיבור בין השחקנים השונים לרבות מדווחים, אנליסטים ורואי חשבון מבקרים. בין היתר, הפורום יוצר חיבור בין תחומי הידע השונים הקשורים לאומדני השווי ההוגן החשבונאיים – ונוגע בין היתר לעולם הרחב של הערכות השווי, לרבות אקטואריה ושמאות, על מכלול ממשקיו.

 
הפורום מקיים מפגש חודשי, על בסיס חומר רקע שנשלח למשתתפים מבעוד מועד – שמסכם את ההתפתחויות הרלבנטיות לנושא שנמצא על סדר היום בזירה האקדמית, הפרקטית והרגולטורית. מתוך תפיסת החשיבות של התרומה הציבורית, חומרי הרקע וסיכומי הדיונים מתפרסמים לציבור הרחב באתר הפורום: www.fvf.org.il
 
 
נבנה ע"י לק"י בניית אתרי אינטרנט כל הזכויות שמורות לאגודת האקטוארים © 2017